Tradycje i Innowacje w Górnictwie - reaktywacja konferencji naukowo-technicznej

Data: 07.10.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

banner_800x200px.jpg

Tradycje i Innowacje w Górnictwie - reaktywacja konferencji naukowo-technicznej

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci, Koleżanki i Koledzy,

Po przerwie wywołanej sytuacją pandemiczną w kraju i na świecie z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konferencji naukowo-technicznej współorganizowanej przez Nasze Stowarzyszenie, która odbędzie się w dniach 25-26.11.2022 we Wrocławiu.

Konferencja niezmiennie stanowi platformę wiedzy o kompetencjach i osiągnięciach naukowo-badawczych pracowników zatrudnionych w Katedrze Górnictwa i Katedrze Geodezji
i Geoinformatyki Politechniki Wrocławskiej. Celem nadrzędnym tegorocznej edycji jest rozpowszechnianie informacji o efektach współpracy z przemysłem surowcowym oraz szeroko pojętym otoczeniem społeczno-gospodarczym, które powstały w oparciu o wykorzystanie innowacyjnych metod badawczych i nowoczesnego zaplecza laboratoryjnego GEO-3EM. Mamy nadzieję, że przedstawione osiągnięcia, pomysły i udane realizacje staną się inspiracją do dalszej kooperacji. W ramach organizowanej konferencji odbędą się również tradycyjne uroczystości związane z wydziałowymi obchodami Barbórki.

Więcej szczegółów o tematyce konferencji i kosztach uczestnictwa znajdziecie Państwo w Komunikacie nr 1.

Istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji zgłoszeń przez wypełnienie karty zgłoszeń zawartej w komunikacie i odesłanie mailem/pocztą na adres sekretariatu konferencji lub korzystając z elektronicznego formularza.

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego oraz całej społeczności akademickiej naszego Wydziału serdecznie Państwa zapraszam do wzięcia udziały w tym wydarzeniu, do zobaczenia we Wrocławiu.

Z górniczym pozdrowieniem

Robert Król